O MNIEBardzo sie cieszę, że do mnie zajrzałaś, dlatego chciałabym żebyś lepiej mogła mnie poznać.
Zacznę od tego, że jestem absolwentka WSZUiE w Poznaniu na kierunku kosmetologia. Było to od jakiegoś czasu moim marzeniem, niezmiernie się cieszę, że się spełniło i mogę się w tej dziedzinie realizować.

O czym będzie mój blog? O tym co kocham robić.
Jedną z moich pasji jest Kosmetyka naturalna – pasja zrodziła się na drugim roku studiów, kiedy to do listy przedmiotów na uczelni doszła chemia kosmetyczna i tam przepadłam. Zaczęłam dużo czytać na ten temat i tworzyć własną manufakturę w domu z zadowalającym efektem.
Pasja tworzenia – od dziecka lubiłam malować, rysować, ciąć, przyklejać, przybijać gwoździe itd, miałam 1000 pomysłów na minutę.  I tu również znajdziecie ten kawałek mnie.

Jest, również fotografia – nazywano mnie kiedyś „Japończykiem”, tam gdzie byłam Ja, tam i był aparat. Obecnie kocham się w zdjęciach portretowych.

I kwiaty – bez nich nie wyobrażam sobie „domu”. Zawdzięczam to mojej mamie. Od jakiegoś czasu tworzę swoje kwiatowe królestwo. Znajdują się w nim już na stałe m.in Storczyki, Hibiskus i Azalia. Sezonowo na wiosnę wszelkie rośliny cebulkowe, a na jesień koniecznie przepiękne Wrzosy. Ale znajdziecie też u mnie np. pomidora, zioła, Lawendę, która odstrasza na balkonie komary i Nagietka, z którego zrobię, kiedyś swój pierwszy macerat.

A bardziej prywatnie? Odnalazłam swoją bratnią duszę, Pana pod pseudonimem „P” z, którym jestem bardzo szczęśliwa i przekonałam się, że miłość od pierwszego wejrzenia naprawdę istnieje.

W wolnych chwilach podróżujemy, zwiedzamy, relaksujemy się  i doceniamy piękno tego świata. A jeżeli już mam czas tylko dla siebie najchętniej czytam wtedy książkę, sięgam wtedy po Paulo Coelho, Nikolas Sparks lub Carlos Ruiz Zafrón.

Mam nadzieję, że będzie Wam u mnie dobrze i każda znajdzie coś dla siebie.

A Jeżeli macie do mnie jakiekolwiek pytania lub ochotę po prostu pogadać to piszcie na adres:

martka20@gmail.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeżeli spodobał Ci się post, miło mi będzie jak podzielisz się swoją opinią :))